00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

СКЛОПУВАЧКИ ЕЛЕКТРИЧЕН ВЕЛОСИПЕД LONGWISE Q9


 • product description
 • company profile
product description
 • Product Description:Каде и да одите на одмор, никогаш не заборавајте го Вашиот велосипед.
  Склопете го за 2 минути и понесете го со Вашиот багаж.
  Од сега и тоа е возможно!!! Само со Longwise Q9!!!

  МоторЕлектричен(без четкици)
  Моќност250 W
  Опсег60km комбинирано возење со систем за асистенција или 35km возење на електричен погон(без вртење на педалите)
  Максимална брзина 30km/h
  Батерија36V, 8Ah, Li-ion, Samsung
  Време на полнење3-5 часа
  Полнач100-240V AC 50-60Hz
  Систем за асистенција 1:1, 1:2, 1:3
  РамАлуминиум
  Преден амортизерSR Suntour NEX
  КочнициПредни диск кочница, а задни V-Brake
  ПреносSHIMANO Tourney TZ
  ПедалиWellgo-пластични
  ОсветлувањеПредни и задни LED
  ГумиCST 20'' x 1.75''
  Нето тежина17kg (со батерија)
  Димензии1525 x 595 x 1000 mm
  *склопен880 X 400 X 720 mm
  Други карактеристикиЛесно заменлива батерија, интелегентен LCD дисплеј,багажник итн.
  БојаЦрн-мат, бела
 • Category:Bicycle
 • Seller:Fiditek
 • company profile

  Fiditek

  • Company introduction:Најголем и најсовремен избор на фискални каси и фискални принтери по сите светски стандарди Фидитек е несомнено конкурентна фирма во областа на продажба на фискални апарати, електронски ваги, софтверски производи и системи и целосна трговска опрема. Кај нас можете да најдете комплетната палета фискални апарати (фискални каси, фискални принтери), кои се нудат на македонскиот пазар. Високиот квалитет на услугата кон своите купувачи и партнери, бидејќи задоволните купувачи се нашиот највисок приоритет.
  • Contact Person Name:Продажба
  • Address:бул.Илинден 60
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:(02)6092069
  • Geo Location:Show  026092069

  shopping assistance