00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Тросед ЛОТУС

Тросед ЛОТУС

Interested for the price?

 • product description
 • company profile
product description
 • Product Description:Опис : Луксузен, удобен и ергономичен тросед, со модерен дизајн. Квалитетна изработка со посебно обратено внимание на деталите кои го чинат ЈУМИС брендот препознатлив и уникатен. (Овој производ е достапен и во двосед варијанта)
  Опис на сликата: Тапацир од Кожа Leading 09
  Рок на Достава : 20-45 дена
  Димензии: Должина * Ширина * Висина:
  За тросед: 220 * 95 * 85 cm
  За двосед: 180 * 95 * 85 cm

  Цена : Контактирајте не за детали
  Достапност : По нарачка
  Земја на потекло : Р.С. Македонија
  Напомена : Физичкиот изглед на производот не може да биде 100 % ист како на сликата. (Можни се мали нијанси во боите)
  Напомена : Контактирајте не за избор на други видови материјали и боја на штоф.
  Доставата на производите е на товар на ЈУМИС за сите нарачки чија вредност надминува 10000 ден и се во радиус до 20 км (Скопје и Кочани). За места над 20 км дополнително се договара за цената на превозот кој зависи од км .на одалеченост како и од вредноста на робата. За нарачки чија вредност е под 10000 ден а за кој купувачите сакаат достава до дома, дополнително се одредува цената за превоз.
  Доставата на мебелот се врши до куќниот број на купувачите. Истоварот и внесувањето на робата е обврска на купувачот. Начинот и времето на достава се договараат за време на купувањето на производите и купувачот секогаш е известен еден ден пред испораката и еден час пред пристигнувањето на возилото. Нарачки кои не се исплатени во целост не се доставуваат.
 • Availability:On Order
 • Place of Origin:Macedonia
 • company profile

  Mebel Jumis

  • Company introduction:Компанијата за производство и продажба на мебел “Мебел Јумис” со седиште во Кочани започна со работа во 1992 година Водејќи се од идејата дека нема поголем луксуз од вашиот сопствен дом, Јумис со своите производи нуди функционалност, флексибилност, естетика и елеганција – нова вредност во секојдневното живеење
  • Contact Person Name:Александар
  • Address:Бел Камен Бр. 30
  • City:Kocani , Macedonia
  • Cell Phone #:076 303211
  • Telephone #:02 5118988
  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Столица АРКА

  20%save
  Retail Price - VAT Included:5.500 MKD 4.400 MKD

  Столица 5700

  20%save
  Retail Price - VAT Included:6.025 MKD 4.820 MKD

  Столица 1001

  20%save
  Retail Price - VAT Included:8.050 MKD 6.440 MKD

  Столица 5800
  025118988

  shopping assistance