00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Столица 5800

20%save

Столица 5800

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

8050.0 MKD 6440 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:Производот го добивате за 20 до 40 работни дена.
Доставата на производите е на товар на ЈУМИС за сите нарачки чија вредност надминува 10000 ден и се во радиус до 20 км (Скопје и Кочани). За места над 20 км дополнително се договара за цената на превозот кој зависи од км .на одалеченост како и од вредноста на робата.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Рок на Достава : 20-45 дена
  Опис : Ногара од Масивно Дрво Јасен, Бајц Ј4, Тапацир од Мебел Штоф
  -Parma Stone – Посветла варијанта
  -Parma Light Brown – Потемна варијанта
  Достапност – По Нарачка
  Земја на потекло – Р.С . Македонија
  Напомена – Физичкоиот изглед на производот неможе да биде 100 % ист како на сликата. (Можни се мали нијанси во боите)
  Напомена: Контактирајте не за избор на други видови материјали и боја на штоф.
  Доставата на производите е на товар на ЈУМИС за сите нарачки чија вредност надминува 10000 ден и се во радиус до 20 км (Скопје и Кочани). За места над 20 км дополнително се договара за цената на превозот кој зависи од км .на одалеченост како и од вредноста на робата. За нарачки чија вредност е под 10000 ден а за кој купувачите сакаат достава до дома, дополнително се одредува цената за превоз.
  Доставата на мебелот се врши до куќниот број на купувачите. Истоварот и внесувањето на робата е обврска на купувачот. Начинот и времето на достава се договараат за време на купувањето на производите и купувачот секогаш е известен еден ден пред испораката и еден час пред пристигнувањето на возилото. Нарачки кои не се исплатени во целост не се доставуваат.
 • Availability:Contact
 • оцени од корисници
  company profile

  Mebel Jumis

  • Company introduction:Компанијата за производство и продажба на мебел “Мебел Јумис” со седиште во Кочани започна со работа во 1992 година Водејќи се од идејата дека нема поголем луксуз од вашиот сопствен дом, Јумис со своите производи нуди функционалност, флексибилност, естетика и елеганција – нова вредност во секојдневното живеење
  • Contact Person Name:Александар
  • Address:Бел Камен Бр. 30
  • City:Kocani , Macedonia
  • Cell Phone #:076 303211
  • Telephone #:02 5118988
  20%save
  Retail Price - VAT Included:5.500 MKD 4.400 MKD

  Столица 5700

  20%save
  Retail Price - VAT Included:6.025 MKD 4.820 MKD

  Столица 1001

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Столица АРКА

  20%save
  Retail Price - VAT Included:77.750 MKD 62.200 MKD

  Аголна гарнитура МЕТРОПОЛИТЕН

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Тросед ЛОТУС
  070/287-777

  shopping assistance