00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Becutan течен детергент и омекнувач 1L


 • product description
 • company profile
product description
 • Product Description:Со формула избалансирана според високите стандарди на нежната детска кожа, овој 2 во 1 производ е најпрактичното решение за видливите последици од ‘‘динамичните активности‘‘ на нашите најмили.
  Уникатна формулација од течен детергент и омекнувач 2 во 1, максимално ефикасна против нечистотијата и збогатена со природен екстракт од маслинка, овозможува истовремена чистота и мекост на алиштата и претставува одличен избор и за лица со чувствителна кожа.
  Прилагоден е и за двата типа на перење - рачно и машинско. По перењето, алиштата се меки, чисти и пријатно парфемирани.

  • ефикасно се справува со нечистотиите;
  • ги облагородува ткаенините;
  • за рачно и машинско перење;
  • избалансираната формула ја штити нежната детска кожа;
  • дерматолошки тестиран;
  • претпознатлив мирис на Becutan.
 • Category:Detergents
 • Availability:Contact
 • company profile

  Alkaloid AD Skopje

  • Company introduction:ALKALOID AD - Skopje is a company that for more than seven decades now is in the business of manufacturing drugs, processing botanical raw material, manufacturing cosmetics and chemical products.
  • Contact Person Name:Продажба
  • Address:бул.Александар Македонски 12
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:023104000
  • Fax #:023104014
  • Geo Location:Show  023104000

  shopping assistance