00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Becutan омекнувач за алишта 1L


 • product description
 • company profile
product description
 • Product Description:Благата формулација на новиот Becutan омекнувач за алишта, збогатена со екстракт од алое вера, ги облагородува ткаенините подарувајќи им нежно чувство на свежина и мекост. Екстрактот од алое вера го прави производот погоден и за лица со чувствителна кожа. Производот е дерматолошки тестиран.
  Оваа избалансирана формула може да се користи на температура од 30 до 90°C, за машинско и рачно перење според наведениот начин на дозирање.

  • Со екстракт од алое вера;
  • погодни за лица со чувствителна кожа;
  • дерматолошки тестиран;
  • за рачно и машинско перење;
  • претпознатлив мирис на Becutan.
 • Category:Detergents
 • Availability:Contact
 • company profile

  Alkaloid AD Skopje

  • Company introduction:ALKALOID AD - Skopje is a company that for more than seven decades now is in the business of manufacturing drugs, processing botanical raw material, manufacturing cosmetics and chemical products.
  • Contact Person Name:Продажба
  • Address:бул.Александар Македонски 12
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:023104000
  • Fax #:023104014
  • Geo Location:Show  023104000

  shopping assistance