00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

ВИЛА МАРИЈА – НЕА ФЛОГИТА


 • product description
 • company profile
product description
 • Product Description:Неа Флогита е лоцирана на привилегирана позиција- на само неколку метри од морето, што е предност повеќе токму тука да го поминете вашиот летен одмор дишејќи го секое утро специфичниот мирис на морски воздух. Длабочината во морето е умерена што го прави ова туристичко место уште попривлечно за децата, а морскиот гребен на само 50 метри од брегот е природна заштита за пливачите.
  Ова приморско место е одлично снабдено во текот на летната сезона. Изобилува со маркети, пекари, слаткарници,таверни, ресторани,а токму во ова туристичко место е најпозната плажа „Pastazi“ која нуди одлична забава за младите.

  ВИЛА МАРИЈА – НЕА ФЛОГИТА
  Вилата се наоѓа во централниот дел на Неа Флогита и е одалечена од плажа само 40 метри.
  Вилата располага со 1/3 и 1/4 студиа распределени на приземје, прв и втор кат.
  Студиата се пространи со: комплетно опремена кујна (фрижидер со комора, мини шпорет со рерна, ), купатило, тараса, клима уред (вклучен во цената) и WI – FI интернет вклучен во цената. На прозорите и вратиме им поставено комарници.

  ЦЕНИТЕ ЗА ТЕРМИНИТЕ ОЗНАЧЕНИ СО * ВО ТАБЕЛАТА СЕ ПАКЕТ АРАНЖМАНИ И СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА 7 НОЌИ СО ВКЛУЧЕН АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ.
  ОСТАНАТИТЕ ЦЕНИ ЗА ДАДЕНИТЕ СМЕНИ СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ НА СТУДИО, АПАРТМАН ЗА 7 НОЌИ
  -За пакет аранжманите во студио или апартман се потребни минимум 2 лица. 3то и 4то лице плаќа само превоз ;
  -за патување со сопствен превоз за пакет аранжманите се одбива по 10 € на 1во и 2ро лице;
  - за два последователи аранжмани се одбива 10% попуст на втората смена.

  ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:
  - 35 € за возрасни - повратна карта
  - 25 € за деца до 12 години – повратна карта
  - дете до 02 години на плаќа и не користи седиште во автобус.
 • Availability:Contact
 • company profile

  Ројал Стар Травел

  • Company introduction:Royal Star Travel е туроператор формиран како дел од Royal Star Group кој ги нуди сите видови квалитетни туристички услуги: одмор, еко и етно-културни патувања низ Македонија и светот. Royal Star Travel Ви нуди хотелски резервации, авио билети, трансфер до аеродромите во Македонија и регионот, изнајмува автомобили и автобуси, организира конференции, семинари, конгреси, симпозиуми.. Нашиот тим Ви помага да го испланирате Вашиот одмор почнувајќи од викенд-патување до обиколка на светот. Ве очекуваме да ја посетите нашата агенција која е лоцирана во центарот на Скопје
  • Contact Person Name:Ројал Стар Травел
  • Address:Св.Кирил и Методиј 42/1 (М.Х.Јасмин)
  • Post Code:1114
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:02 3239132
  • Telephone #:02 3239136
  • Fax #:02 3239133  023239136

  shopping assistance