00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Убодна пила 710 W

23%save

Убодна пила 710 W

Цената е со вклучен ДДВ
8.499 MKD 6.499 MKD

 • product description
 • company profile
product description
 • Product Description:Убодна пила 710 W Stanly FatMax со карактеристики:
  - моќност: 710 W
  - брзина: 0-3.200 /min
  - нагиб на листот: 0° или 45°
  - гиб на листот: 20 mm
  - длабочина на сек (дрво/железо/алуминиум): 85 / 10 / 15 mm
  - опрема: лист за пила, куфер
  - шифра: FME340K
 • Seller:G-M&M
 • company profile

  G-M&M

  • Company introduction:СБДМК е фирма која веќе 20 години успешно работи во Р. Македонија. Ние сме ексклузивни увозници, дистрибутери и сервисери на реномираните светски брендови Black&Decker, DeWALT и Stanley во Македонија. Во своите програми овие брендови нудат различни рачни и електрични алати, апарати наменети за професионална употреба , како и за домашна употреба и за широка потрошувачка. Дел од тие производи се: дупчалки, брусалки, циркулари, пили, електропневматски чекани, батериски машини, како и косилки, ножици за жива ограда, тримери и мали кујнски апарати за домаќинство, брави, катанци и друго. Нормално за сите наши производи обезбедуваме и адекватен прибор од нашите реномирани брендови. Во склоп на нашата фирма функционира продажен салон, големотрговија и сервис за реномираните брендови, Black&Decker, DeWALT и Stanley, за кои што обезбедуваме гаранција со обезбедени оригинални резервни делови. Покрај тоа снабдуваме и дилерска мрежа од преку 60 продавници ширум Македонија. Производи: - Black&Decker - DeWalt - Stanley - Exact - Piranha - IRWIN
  • Contact Person Name:Драган
  • Address:Благоја Стефковски 7
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075423877
  • Telephone #:023109760
  • Fax #:02 3216376
  • Geo Location:Show
  28%save
  Retail Price - VAT Included:10.499 MKD 7.499 MKD

  Ударна дупчалка 850 W

  18%save
  Retail Price - VAT Included:6.999 MKD 5.699 MKD

  Кружна пила 1250 W 230V со ласер
  023109760

  shopping assistance