00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Homex - Соларна светилка со сензор 40 лед


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Јачина: 5.5W/6V
  Боја на светлина: бела
  Батерија: 3.7V 1200mAh
  Лед сијалички: 40
  Водоотпорна на дожд

  Димензии: 20 х 5 х 12.5 cm
 • Availability:In Stock
 • Seller:OutletON
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  OutletON

  • Company introduction:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Contact Person Name:Емилија
  • Address:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075 22 77 44
  • Telephone #:075 22 77 44
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:20
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (6 ratings total)

  25%save
  Retail Price - VAT Included:800 MKD 599 MKD

  Homex - Соларна светилка со сензор ...

  20%save
  Retail Price - VAT Included:500 MKD 399 MKD

  Homex - Прилагодлива LED светилка

  20%save
  Retail Price - VAT Included:500 MKD 399 MKD

  Homex - LED светилка со држач

  40%save
  Retail Price - VAT Included:250 MKD 149 MKD

  Homex - LED светилка-прекинувач
  070/287-777

  shopping assistance