00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Homex - Прилагодлива LED светилка


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Ултра модерна и прилагодлива LED светилка која можете да ја користите во секоја соба во Вашиот дом, или едноставно да ја понесете со себе. Прилагодувањето на јачината на светење со допир е практично, но и забавно.

  Кратки карактеристики:

  - Јачина: 3 W
  - Материјал: пластика
  - Тouch контрола
  - Прилагодлива: лесно прилагодлив агол и позиција на светење
  - Прилагодлива јачина: 3 нивоа на јачина на светлина
  - Вградена батерија (1200mAh): се полни со соодветен USB кабел (вклучен во пакетот)
  - Ниска потрошувачка на електрична енергија
  - Светлина безбедна за Вашите очи: мека и топла светлина, без трепкање, која не им штети на Вашите очи
  - Должина на кабел: 1 m

  Димензии на горен дел: 26 х 11 cm
  Димензии на основа: 12.5 х 11 cm

  Пакетот содржи:
  - Прилагодлива LED светилка
  - USB кабел
 • Availability:In Stock
 • Seller:OutletON
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  OutletON

  • Company introduction:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Contact Person Name:Емилија
  • Address:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075 22 77 44
  • Telephone #:075 22 77 44
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:20
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (6 ratings total)

  20%save
  Retail Price - VAT Included:500 MKD 399 MKD

  Homex - LED светилка со држач

  40%save
  Retail Price - VAT Included:250 MKD 149 MKD

  Homex - LED светилка-прекинувач
  070/287-777

  shopping assistance