00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Рафт со полици

33%save

Рафт со полици

Цената е со вклучен ДДВ
1.350 MKD 905 MKD

 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Рафт со полици изработен од квалитетна и издржлива пластика од италијанско производство на брендот Plastmecanica. Димензии 60х30 цм, висина 180 цм.
 • Availability:Contact
 • Place of Origin:Italy
 • оцени од корисници
  company profile

  MOSS Home Centre

  • Company introduction: Moss Home Center е нов бренд во Македонија, но со менаџмент од триесет годишно искуство. Фирмата е основана со еден голем предизвик пред себе да ги задоволи сите потреби за опремување на еден дом. Но, не само опремување, туку да внесе нова инспирација за модерниот дом на 21 век. Затоа и нашето мото е новиот концепт на домот. Во нашата понуда од преку 5000 артикли кои ќе ги задоволат скоро сите потреби за опремување на просторот во домот, се наоѓаат следниве групи на производи: за кујна, бања, дневен престој, градина, декоративни производи од секаков вид за секаков вкус и друг сезонски асортиман. Се ова од брендовите како што се Schafer (Германија) , Metaltex (Италија), Plastmecanica (Италија), Pyrex (Франција), Metalac (Србија), Emo (Словенија), Luminarc (Франција), Bormioli (Шпанија), Severin (Германија), Bosh (Германија), Bauer(Германија), Gorenje(Словенија), Eminem(Турција), Sterk plast(Романија), International cookware(Франција), Devilla home textiles(Португалија) итн. Со својот квалитет, услуга и богатата понуда Moss Home Center станува се повеќе место кое не се заобиколува лесно за уредување на својот простор и купување подароци за најблиските.Разубавете го својот животен простор, израдувајте ги своите пријатели, купувајте во Moss Home Center. Изградена на темелите на семејството и заедницата, нашата мисија е: “Moss Home Center да биде синоним за чесност, квалитет, доверба и одлична услуга.” Преку доброто управување да продолжиме да растеме ние самите, нашите бизнис партнери, нашите вработени и нашата заедница. Поради големиот интерес на социјалните мрежи каде што не можеме да прикажеме многу производи, одлучивме да отвориме онлајн продавница, и да го донесеме целиот асортиман во секој дом во Македонија. Нашата бизнис филозофија е со нашиот широк асортиман, со високо ниво на услуги и најповолни цени и квалитет на производите да ја добиеме 100% довербата на нашите потрошувачи бидејќи купувањето кај нас може да им донесе само задоволство и добро расположение. И
  • Contact Person Name:MOSS
  • Address:Булевар Крсте Мисирков 9а
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:02/3109229
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  5.0 of 5.0 (1 ratings total)

  36%save
  Retail Price - VAT Included:140 MKD 89 MKD

  Зелена платформа за двор

  33%save
  Retail Price - VAT Included:7.350 MKD 4.925 MKD

  Кафен сандак

  33%save
  Retail Price - VAT Included:2.500 MKD 1.675 MKD

  Црн градинарски сандак

  33%save
  Retail Price - VAT Included:1.390 MKD 931 MKD

  Фиокар

  23%save
  Retail Price - VAT Included:830 MKD 639 MKD

  Тенџере Ravelli 26 cm

  23%save
  Retail Price - VAT Included:90 MKD 69 MKD

  4 Закачалки
  070/287-777

  shopping assistance