00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Зелена платформа за двор

36%save

Зелена платформа за двор

Цената е со вклучен ДДВ
140 MKD 89 MKD

 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Зелена платформа/павимент изработена од квалитетна и издржлива пластика од италијанско производство на брендот Plastmecanica.
  Димензии: 7,6m2, 2.73x2.73m, 49 платформи x 39х39 цм
 • Availability:Contact
 • оцени од корисници
  company profile

  MOSS Home Centre

  • Company introduction: Moss Home Center е нов бренд во Македонија, но со менаџмент од триесет годишно искуство. Фирмата е основана со еден голем предизвик пред себе да ги задоволи сите потреби за опремување на еден дом. Но, не само опремување, туку да внесе нова инспирација за модерниот дом на 21 век. Затоа и нашето мото е новиот концепт на домот. Во нашата понуда од преку 5000 артикли кои ќе ги задоволат скоро сите потреби за опремување на просторот во домот, се наоѓаат следниве групи на производи: за кујна, бања, дневен престој, градина, декоративни производи од секаков вид за секаков вкус и друг сезонски асортиман. Се ова од брендовите како што се Schafer (Германија) , Metaltex (Италија), Plastmecanica (Италија), Pyrex (Франција), Metalac (Србија), Emo (Словенија), Luminarc (Франција), Bormioli (Шпанија), Severin (Германија), Bosh (Германија), Bauer(Германија), Gorenje(Словенија), Eminem(Турција), Sterk plast(Романија), International cookware(Франција), Devilla home textiles(Португалија) итн. Со својот квалитет, услуга и богатата понуда Moss Home Center станува се повеќе место кое не се заобиколува лесно за уредување на својот простор и купување подароци за најблиските.Разубавете го својот животен простор, израдувајте ги своите пријатели, купувајте во Moss Home Center. Изградена на темелите на семејството и заедницата, нашата мисија е: “Moss Home Center да биде синоним за чесност, квалитет, доверба и одлична услуга.” Преку доброто управување да продолжиме да растеме ние самите, нашите бизнис партнери, нашите вработени и нашата заедница. Поради големиот интерес на социјалните мрежи каде што не можеме да прикажеме многу производи, одлучивме да отвориме онлајн продавница, и да го донесеме целиот асортиман во секој дом во Македонија. Нашата бизнис филозофија е со нашиот широк асортиман, со високо ниво на услуги и најповолни цени и квалитет на производите да ја добиеме 100% довербата на нашите потрошувачи бидејќи купувањето кај нас може да им донесе само задоволство и добро расположение. И
  • Contact Person Name:MOSS
  • Address:Булевар Крсте Мисирков 9а
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:02/3109229
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  5.0 of 5.0 (1 ratings total)

  33%save
  Retail Price - VAT Included:1.350 MKD 905 MKD

  Рафт со полици

  23%save
  Retail Price - VAT Included:190 MKD 146 MKD

  Сецко за банана

  23%save
  Retail Price - VAT Included:175 MKD 135 MKD

  Лажица за цедење

  23%save
  Retail Price - VAT Included:170 MKD 131 MKD

  Лажица за шпагети

  23%save
  Retail Price - VAT Included:160 MKD 123 MKD

  Лажица за торта

  23%save
  Retail Price - VAT Included:140 MKD 108 MKD

  Закачалка
  070/287-777

  shopping assistance