00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Aloe vera перница

Aloe vera перница

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

499 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 130 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Барате повисока потпора за вашиот врат и глава додека спиете, а воедно сакате луксузен изглед на вашата перница?

  – За вас имаме одличен предлог, тоа е нашата Алое Вера перница. Перницата сјае со својот изглед. Нејзините карактеристики се исто така богати, најпрво навлаката од кој е изработена перницата е квалитетен микрофибер кој е третиран со екстракт од Алое Вера со намера да ви донесе чувство на мирен и спокоен сон, при изработка на навлаката се наоѓаат и печени полиестерски влакна со специфична шара на штепување.

  Перницата има свој ѕид чија улога е да и дозволи на перницата да дише. Перницата има свој препознатлив знак, тоа е украсната зелена врвца која ги спојува материјалот и ѕидот од навлаката

  На страната од перницата се наоѓа патент кој ви дозволува да ги погледнете полнежот на перницата. Полнежот на Алое Вера перницата е направен од силиконски топчести полиестерски влакна кои не дозволуваат бактериите да се размножуваат. Полнежот на перницата изнесува 600грама.

  Материјалите од кои е направена Алое Вера перницата се со Oeko-Tex® сертификат, што гарантира дека нема да предизвикаат никакви алергии.

  Перницата може да се пере на 40º C

  Димензии: 50 x 70 cm

  Состав
  Навлака: 100% Микрофибер третиран со екстракт од Алое Вера.
  Внатрешност: Полиестер 100%

  Полнеж: 600 грама
 • Category:Pillows
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (3 ratings total)

  20%save
  Retail Price - VAT Included:349 MKD 279 MKD

  BALOON ПЕРНИЦА

  Retail Price - VAT Included:349 MKD

  SHE ПЕРНИЦА
  070/287-777

  shopping assistance