00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

BALOON ПЕРНИЦА

20%save

BALOON ПЕРНИЦА

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

349.0 MKD 279 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 130 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:100% Памучна перница Baloon.

  Барате повисока потпора за вашиот врат и глава додека спиете, а воедно сакате нежен допир од памук на вашето лице?
  – За вас имаме одличен предлог, тоа е нашата памучна перница. Перницата сјае со својот изглед. Нејзините карактеристики се исто така богати, најпрво навлаката од кој е изработена перницата е високо квалитетен памук со намера да ви донесе чувство на нежен допир.

  Полнежот на памучната перница е направен од силиконски полиестерски волуменозни топчести влакна кои со својот голем волумен и слободно движење во пределот на перницата се приспособуваат за вашите потреби.Силиконските топчести полиестерски влакна кои не дозволуваат бактериите да се размножуваат. Полнежот на перницата изнесува 650грама.

  Материјалите од кои е направена памучната перницата се со Oeko-Tex® сертификат, што гарантира дека нема да предизвикаат никакви алергии кај Вас и вашите најмили.

  Димензии: 50 x 70

  Состав:
  Материјал: 100% Памук
  Внатрешност: 100% Силиконски полиестерски топчести влакна

  Перницата може да се пере на 40oC.
 • Category:Bedroom , Pillows , Cotton
 • Availability:In Stock
 • Place of Origin:Macedonia
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (3 ratings total)

  Retail Price - VAT Included:349 MKD

  SHE ПЕРНИЦА

  Retail Price - VAT Included:499 MKD

  Aloe vera перница
  070/287-777

  shopping assistance