00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

САНСЕВИЕРИЈА - STARFISH

САНСЕВИЕРИЈА - STARFISH

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1400 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Delivery within 1-2 work days. Free delivery for Macedonia.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Висина на растението прикажано на фотографијата: 20-30 см
  Достапно во една големини
  Се испорачува во керамичка саксија
  Вклучена е бесплатна картичка за порака
  Можност за избор на дополнителни производи (вино, чоколади, мече...)
  Бесплатна испорака во Скопје
 • оцени од корисници
  company profile

  City Flowers

  • Company introduction:City Flowers е компанија која на своите купувачи им нуди можност за онлајн нарачка на различни видови на свежо цвеќе, букети и саксиско цвеќе и нивна испорака директно до вашата врата. Нашата цел е да донесеме насмевка на вашето лице и свежо цвеќе до вашата врата. Веруваме дека треба да биде екстра лесно за секого да нарача, подари и да ужива во прекрасно свежо цвеќе во својот дом, на работа или каде и да посака.
  • Contact Person Name:Ивана Николов
  • Address:Орце Николов бр. 110
  • Post Code:1000 Скопје
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:00 389 70 27 27 28
  • Telephone #:00 389 70 27 27 28
  • Geo Location:Show
  Retail Price - VAT Included:690 MKD

  БОЖИЌНА ЅВЕЗДА

  Retail Price - VAT Included:890 MKD

  АМАРИЛИС ВО ВОСОК

  Retail Price - VAT Included:730 MKD

  НОВОГОДИШЕН КАКТУС

  Retail Price - VAT Included:2.100 MKD

  ЦРВЕНИ ВЕЧНИ РОЗИ

  Retail Price - VAT Included:1.590 MKD

  ЉУБОВНА ПРЕГРАТКА
  070/287-777

  shopping assistance