00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

ПРАЗНИЧНА ДЕКОРАЦИЈА СО СУКУЛЕНТ

ПРАЗНИЧНА ДЕКОРАЦИЈА СО СУКУЛЕНТ

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

640 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Delivery within 1-2 work days. Free delivery for Macedonia.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Содржина на прикажаниот производ: сукулент, дрво, зеленило
  Достапен во една големина (висина 15-25 см)
  Вклучена е бесплатна картичка за порака и пакувње
  Можност за избор на дополнителни производи (вино, чоколади, мече...)
  Бесплатна испорака во Скопје
 • оцени од корисници
  company profile

  City Flowers

  • Company introduction:City Flowers е компанија која на своите купувачи им нуди можност за онлајн нарачка на различни видови на свежо цвеќе, букети и саксиско цвеќе и нивна испорака директно до вашата врата. Нашата цел е да донесеме насмевка на вашето лице и свежо цвеќе до вашата врата. Веруваме дека треба да биде екстра лесно за секого да нарача, подари и да ужива во прекрасно свежо цвеќе во својот дом, на работа или каде и да посака.
  • Contact Person Name:Ивана Николов
  • Address:Орце Николов бр. 110
  • Post Code:1000 Скопје
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:00 389 70 27 27 28
  • Telephone #:00 389 70 27 27 28
  • Geo Location:Show
  Retail Price - VAT Included:730 MKD

  НОВОГОДИШЕН КАКТУС

  Retail Price - VAT Included:1.800 MKD

  РАЗИГРАН ФУСТАН

  Retail Price - VAT Included:1.590 MKD

  ЉУБОВНА ПРЕГРАТКА

  Retail Price - VAT Included:1.850 MKD

  НОВОГОДИШНА ИКЕБАНА

  Retail Price - VAT Included:1.250 MKD

  ДОБРО УТРО ЉУБОВ

  Retail Price - VAT Included:2.430 MKD

  БУКЕТ ЦВЕЌЕ ВИНОЖИТО ОД РОЗИ
  070/287-777

  shopping assistance