00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Пролетна убавина

Пролетна убавина

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1600 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Delivery within 1-2 work days. Free delivery for Macedonia.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:
  Содржина на прикажаниот производ: 3 Ружи, 2 Алстромерии, 2 Хризантеми, зеленило
  Достапен во една големина и две комбинации на бои
  Вклучена е бесплатна картичка за порака
  Можност за избор на дополнителни производи (вино, чоколади, мече...)
  Бесплатна испорака во Скопје

  Впечатлив и богат цветен дизајн исполнет со љубов и топлина. Прекрасните бои на хризантемата и алстромеријата, во комбинација со прекрасната бела ружа привлекуваат внимание и даваат чувство на ентузијазам, ведрина и радост. Совршен подарок за вашите сакани и блиски личности.
  Можете да одберете помеѓу две комбинации на бои: 1) лила со бела, или 2) крем со бела.
  Овој дизајн доаѓа во една големина.
  Картичка за лична порака е вклучена.

  УПАТСТВО ЗА НЕГА
  1. Додавајте вода во сунѓерот од аранжманот на секои два до три дена.
  2. Одстранувајте ги цветовите и листовите кои овенале.
  3. Наглите промени на температурата може да придонесат кон побрзо овенување на цвеќињата.
  4. Поставете ги цвеќињата подалеку од директна сончева светлина и други извори на топлина.
  5. И секако, не заборавајте да ужувате во друштвото на вашето цвеќе :)
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  City Flowers

  • Company introduction:City Flowers е компанија која на своите купувачи им нуди можност за онлајн нарачка на различни видови на свежо цвеќе, букети и саксиско цвеќе и нивна испорака директно до вашата врата. Нашата цел е да донесеме насмевка на вашето лице и свежо цвеќе до вашата врата. Веруваме дека треба да биде екстра лесно за секого да нарача, подари и да ужива во прекрасно свежо цвеќе во својот дом, на работа или каде и да посака.
  • Contact Person Name:Ивана Николов
  • Address:Орце Николов бр. 110
  • Post Code:1000 Скопје
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:00 389 70 27 27 28
  • Telephone #:00 389 70 27 27 28
  • Geo Location:Show
  Retail Price - VAT Included:2.970 MKD

  Кутија со цвеќе - Срце од рози

  Retail Price - VAT Included:1.150 MKD

  Кралица
  070/287-777

  shopping assistance