00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Кутија со цвеќе - Срце од рози

Кутија со цвеќе - Срце од рози

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

2970 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Delivery within 1-2 work days. Free delivery for Macedonia.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Содржина на прикажаниот производ: 19 црвени рози во кутија во фомра на срце
  Достапен во повеќе големини
  Вклучена е бесплатна картичка за порака
  Можност за избор на дополнителни производи (вино, чоколади, мече...)
  Бесплатна испорака во Скопје

  Розата е кралица на цвеќињата кога зборуваме за страсна и вечна љубов и искрена посветеност. Црвените рози се класичен избор, полн со шарм, елеганција и различност, јасно комуницирајќи ги чувствата на давателот.
  Одличен подарок за Вашата сакана личност за одреден ден или пак изненадување без одреден повод.

  УПАТСТВО ЗА НЕГА
  1. Внимателно додавајте вода во сунѓерот од аранжманот на секои два до три дена.
  2. Одстранувајте ги цветовите и листовите кои овенале.
  3. Наглите промени на температурата може да придонесат кон побрзо овенување на цвеќињата.
  4. Поставете ги цвеќињата подалеку од директна сончева светлина и други извори на топлина.
  5. И секако, не заборавајте да ужувате во друштвото на вашето цвеќе :)
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  City Flowers

  • Company introduction:City Flowers е компанија која на своите купувачи им нуди можност за онлајн нарачка на различни видови на свежо цвеќе, букети и саксиско цвеќе и нивна испорака директно до вашата врата. Нашата цел е да донесеме насмевка на вашето лице и свежо цвеќе до вашата врата. Веруваме дека треба да биде екстра лесно за секого да нарача, подари и да ужива во прекрасно свежо цвеќе во својот дом, на работа или каде и да посака.
  • Contact Person Name:Ивана Николов
  • Address:Орце Николов бр. 110
  • Post Code:1000 Скопје
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:00 389 70 27 27 28
  • Telephone #:00 389 70 27 27 28
  • Geo Location:Show
  Retail Price - VAT Included:1.150 MKD

  Кралица

  Retail Price - VAT Included:1.600 MKD

  Пролетна убавина
  070/287-777

  shopping assistance