00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

НОВОГОДИШНА КУТИЈА LUX

НОВОГОДИШНА КУТИЈА LUX

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

2160 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Delivery within 1-2 work days. Free delivery for Macedonia.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Содржина на прикажаниот производ : Дрвена кутија, Црвено вино T'ga za Jug TIKVES (750 мл.), Бело вино Alexandria TIKVES (750 мл.), Merci чоколади (250 гр.), природно растение (35 см) во украсна пластична саксија, сијалички со батерии и новогодишни додатоци
  Достапно во две варијанти: Пакет 1 (Alexandria Cuvee бело и црвено вино) и Пакет 2 (T'га за југ црвено и Alexandria classic бело вино)
  Се испорачува во соодветно пакување
  Вклучена е бесплатна картичка за порака
  Можност за избор на дополнителни производи
  Бесплатна испорака во Скопје
 • оцени од корисници
  company profile

  City Flowers

  • Company introduction:City Flowers е компанија која на своите купувачи им нуди можност за онлајн нарачка на различни видови на свежо цвеќе, букети и саксиско цвеќе и нивна испорака директно до вашата врата. Нашата цел е да донесеме насмевка на вашето лице и свежо цвеќе до вашата врата. Веруваме дека треба да биде екстра лесно за секого да нарача, подари и да ужива во прекрасно свежо цвеќе во својот дом, на работа или каде и да посака.
  • Contact Person Name:Ивана Николов
  • Address:Орце Николов бр. 110
  • Post Code:1000 Скопје
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:00 389 70 27 27 28
  • Telephone #:00 389 70 27 27 28
  • Geo Location:Show  070/287-777

  shopping assistance