00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

КУТИЈА СО ВИНО, ЦВЕЌЕ И ЧОКОЛАДИ PRIV

КУТИЈА СО ВИНО, ЦВЕЌЕ И ЧОКОЛАДИ PRIV

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

2450 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Delivery within 1-2 work days. Free delivery for Macedonia.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Содржина на прикажаниот производ : Дрвена кутија, Црвено вино Alexandria Cuvee TIKVES (750 мл.), Merci чоколади (250 гр.), аранжман со сукуленти, рози, памук и зеленило во керамичка здела
  Можност за избор помеѓу 5 варијанти на вино
  Вклучена е бесплатна картичка за порака
  Можност за избор на дополнителни производи
  Бесплатна испорака во Скопје
  Бојата и типот на кутијата зависи од моменталните залихи
 • оцени од корисници
  company profile

  City Flowers

  • Company introduction:City Flowers е компанија која на своите купувачи им нуди можност за онлајн нарачка на различни видови на свежо цвеќе, букети и саксиско цвеќе и нивна испорака директно до вашата врата. Нашата цел е да донесеме насмевка на вашето лице и свежо цвеќе до вашата врата. Веруваме дека треба да биде екстра лесно за секого да нарача, подари и да ужива во прекрасно свежо цвеќе во својот дом, на работа или каде и да посака.
  • Contact Person Name:Ивана Николов
  • Address:Орце Николов бр. 110
  • Post Code:1000 Скопје
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:00 389 70 27 27 28
  • Telephone #:00 389 70 27 27 28
  • Geo Location:Show
  Retail Price - VAT Included:1.540 MKD

  НОВОГОДИШНА КУТИЈА СО POINSETTIA

  Retail Price - VAT Included:2.160 MKD

  НОВОГОДИШНА КУТИЈА LUX

  Retail Price - VAT Included:2.400 MKD

  КОРПА НОВОГОДИШНИ ЧЕСТИТКИ

  Retail Price - VAT Included:730 MKD

  НОВОГОДИШЕН КАКТУС

  Retail Price - VAT Included:1.550 MKD

  НОВОГОДИШНА КУТИЈА СО ЧОКОЛАДИ
  070/287-777

  shopping assistance