00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Shoe store ( closet )

Shoe store ( closet )

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

11650 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 1.300 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:combination of three cabinets at a depth of 16cm with one row in the door, model with handles and closed background plus hanger, height 193cm, length 204cm, capacity 27 pairs of shoes, free delivery in Skopje, for other cities by cargo with a surcharge of 1300 denars, are delivers assembled to home
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  ДМВ Дизајн

  • Company introduction:Со 20+ години искуство и традиција во работењето ние сме современа дестинација за совршен и практичен мебел за вашиот дом, модерен дизајн и квалитетна изработка. Нашиот производ е направен за да ја надополни уметноста за добро живеење, а дизајнот е совршено решение за мал простор. DMW design се придржува до највисоките стандарди за обработка, и монтажа – така сте сигурни дека мебелот од DMW design ќе ви трае цел живот. Настојувајќи да понудиме дизајни што се практични и уникатни, со вистински конкурентни цени на пазарот. Изработката и испораката трае кратко и е секогаш на време во договорениот рок. Ние сме посветени на создавање производи кои ги инспирираат и поддржуваат луѓето да направат позитивни промени во животниот стил.
  • Contact Person Name:dmdizajn99@gmail.com
  • Address:Китка
  • Post Code:52
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:070727633
  • Telephone #:070727633
  • Geo Location:Show
  Retail Price - VAT Included:7.350 MKD

  Shoe store ( closet )

  Retail Price - VAT Included:3.500 MKD

  Shoe store ( closet ) - slim R C03 ...

  Retail Price - VAT Included:7.800 MKD

  Shoe store ( closet ) slim R C34-1P

  Retail Price - VAT Included:3.850 MKD

  Shoe store ( closet) slim R C02-1PZ

  Retail Price - VAT Included:12.500 MKD

  Shoe store ( closet )

  Retail Price - VAT Included:2.500 MKD

  Shoe store ( closet ) slim R C02-1 ...
  070/287-777

  shopping assistance