00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Трособен стан Тип В, 60.55 м2, Скопје, населба Влае


 • product description
 • company profile
product description
 • Product Description:Станбено деловниот објект се наоѓа на улица Ѓорче Петров број 4 во населба Влае во Скопје.
  Објектот е лоциран во непосредна близина на кружниот тек на Партизанска, во непосредна близина на болницата, пазарот и црквата Свети Спас.
  Објектот е со висина на П+6+ПТК со вкупно 28 станбени единици, а паркирањето е решено на две нивоа.
 • Availability:Contact
 • company profile

  Колбико инженеринг

  • Company introduction: Колбико-инженеринг Адреса: 9-ти Мај 13 Место: Скопје Оддалеченст: ≈532 м Локација: до Иранска Амбасада Дејности:градежни фирми и претпријатија, проектирање (проектантски бироа), високоградба, недвижности - трговија Испрати е-маилФејсбукНасокиКоментариОмилени 02 3238906 Телефон 2: 02 3209098 Факс: 02 3238906 отворено во моментов Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 За компанијата Фото и видео галерија www.facebook.com/kolbiko.inzenering - Проектирање - Градежништво - Инженеринг - Продажба на станови ВАШИОТ ДОМ Е КАЈ НАС!
  • Contact Person Name:Весна Костовска
  • Address:9-ти Мај 13
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:02 3238906
  • Telephone #:02 3238906  023238906

  shopping assistance