00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

  • Language

Колбико инженеринг

  • Company introduction: Колбико-инженеринг Адреса: 9-ти Мај 13 Место: Скопје Оддалеченст: ≈532 м Локација: до Иранска Амбасада Дејности:градежни фирми и претпријатија, проектирање (проектантски бироа), високоградба, недвижности - трговија Испрати е-маилФејсбукНасокиКоментариОмилени 02 3238906 Телефон 2: 02 3209098 Факс: 02 3238906 отворено во моментов Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 За компанијата Фото и видео галерија www.facebook.com/kolbiko.inzenering - Проектирање - Градежништво - Инженеринг - Продажба на станови ВАШИОТ ДОМ Е КАЈ НАС!
  • Contact Person Name:Весна Костовска
  • Address:9-ти Мај 13
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:02 3238906
  • Telephone #:02 3238906

Images

Logo

Other

Company profile complete62.50%
Number of products8
Member since07 Mar, 2019
Last activity15:51:06 , 29 Sep, 2023
Would you like to receive seasonal discounts?


070/287-777

shopping assistance