00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Michelin Alpin 6

Michelin Alpin 6

Цената е со вклучен ДДВ
5.930 MKD

 • product description
 • company profile
product description
 • Product Description:Michelin Alpin 6
  205/55R16
 • Seller:Turbomaks
 • company profile

  Turbomaks

  • Company introduction:Ние Ви нудиме најголем избор на гуми за Вашите автомобили од реномирани светаски производители, патувајте безбедно... ТУРБО МАКС Ви нуди најголем избор на бандажи од различни матерјали и дизајни со највисок квалитет... Само во TURBOMAKS® можете да најдете пневматици и фелни со врвен квалитет понајповолни цени, поправка, исправување и фарбање на фелни со најнови CNC машини, сензори и многу други услуги. Турбомакс нуди •Гуми и фелни со врвен квалитет и поволни цени •CNC обработка - поправка, исправање, фарбање фелни •Сензори •Лепење гуми
  • Contact Person Name:Турбомакс
  • Address:Скупи 24
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:070 206860
  • Telephone #:02 2030100
  • Fax #:02 2030100
  • Geo Location:Show
  Retail Price - VAT Included:8.875 MKD

  Michelin Alpin 6

  Retail Price - VAT Included:5.800 MKD

  Зимска гума 205/55R16 FIRESTONE WH4

  25%save
  Retail Price - VAT Included:4.120 MKD 3.090 MKD

  LASSA 205/55R16 91V GREENWAYS

  Retail Price - VAT Included:4.200 MKD

  Целосезонска гума 205/55R16 PETLAS ...

  25%save
  Retail Price - VAT Included:4.305 MKD 3.228 MKD

  LASSA 205/55R16 91H SNOWAYS 4

  Retail Price - VAT Included:4.400 MKD

  Зимски гуми Sava 205/55R16 91H Eski ...
  022030100

  shopping assistance