00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Revoflex Xtreme

20%save

Revoflex Xtreme

999 MKD 799 MKD

 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Со справата Revoflex Xtreme за само 15 минути на ден можете да постигнете големи резултати.
  Со справата Revoflex Xtreme можете да тренирате повеќе групи на мускули и тоа вашите стомачни мускули, бицепси, трицепси, рамо, грб, задник, бутови и повеќе.
  Со оваа справа можете да комбинирате 44 различни вежби.
  Карактеристики:

  - Ефикасен и лесен за користење
  - Го обликува Вашето тело со само 15 минути дневно вежбање
  - 6 различни нивоа на вежби
  - 44 различни вежби
  - Боја: црно-зелена
  - Изграден од квалитетна гума и пластика

  Во пакетот добивате:

  - Каталог со вежби и торбичка за справата
 • Category:Indoor Sports
 • Availability:In Stock
 • Seller:OutletON
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  OutletON

  • Company introduction:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Contact Person Name:Емилија
  • Address:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075 22 77 44
  • Telephone #:075 22 77 44
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:20
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (6 ratings total)
  070/287-777

  shopping assistance