00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Водоотпорен заштитник 90×200

Водоотпорен заштитник 90×200

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

199 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 130 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Водоотпорниот заштитник за душек е создаден да го штити и продолжи животниот век на вашиот душек.
  Заштитникот може да се пере во машина на 40°C.
  Сите материјали од кои е направен водоотпорниот заштитник се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

  Димензии: 90×200

  Состав:100% полипрпилен
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (3 ratings total)

  Retail Price - VAT Included:349 MKD

  Водоотпорен заштитник 180x200

  Retail Price - VAT Included:299 MKD

  Водоотпорен заштитник 160 X 200 cm

  Retail Price - VAT Included:159 MKD

  Водоотпорен заштитник 80x120

  20%save
  Retail Price - VAT Included:1.190 MKD 950 MKD

  Супер комфорт заштитник 160x200

  20%save
  Retail Price - VAT Included:1.370 MKD 1.090 MKD

  Супер комфорт заштитник 180x200

  20%save
  Retail Price - VAT Included:990 MKD 790 MKD

  Супер комфорт заштитник 90x200
  070/287-777

  shopping assistance