00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Перница за трудници Microvelour

22%save

Перница за трудници Microvelour

Цената е со вклучен ДДВ
1.660 MKD 1.290 MKD

 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:За време на бременоста перницата помага во спиењето и дава потпора на грбот, стомакот и нозете. Правилниот распоред на тежината во сите позиции ги опушта мускулите и обезбедува мирен сон во текот на бременоста. Во бременоста особено ви го олеснува спиењето на страна, со местење на перницата под стомакот се намалува притисокот на долниот дел на грбот и го придржува стомакот. По бременоста перницата се користи како потпора за мајката и бебето во периодот на доење.

  Сите материјали од кои е направена Перницата за трудници се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

  Состав
  Полнеж: Топчест полиестер
  Навлака: Памук

  Тежина3 kg
  Димензии 90 x 145 x 15cm
 • Category:Pillows
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (3 ratings total)

  19%save
  Retail Price - VAT Included:1.480 MKD 1.190 MKD

  Перница за трудници
  070/287-777

  shopping assistance