00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Лавандер Перница


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Смирувачкиот мирис на лавандата без проблем ќе ги разреши сите несоници од кои страдате. Етерични масла со кои е третирана перницата ќе Ви помогнат да заспие полесно и да уживате во навистина мирен сон.
  Перницата е исполнета со силиконизиран топчест фибер кој се гледа доколку го отворите 25 сантиметарскиот патентот кој се наоѓа на страната од 50cm од перницата. Нејзиниот полнеж е со тежина од 600gr. Нејзината навлака од микрофиберски влакна ја прави перницата специфична, таа е со шара од прави канали на нејзините две страни кои се споени со украсен виолетов детал и воздушен ѕид за подобра дишливост.

  Lavander перницата може да се пере во машина на 40°C.
  Материјалите од кои е направена Lavander перницата се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

  Тежина: 1.2 kg
  Димензии: 50 x 70 cm
  Состав
  Материјал : 100% Полиестер со лавандер
  Полнеж: 100% Полиестер
 • Category:Pillows
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (3 ratings total)
  070/287-777

  shopping assistance