00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Homex - Магичен сецко за салата


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Магичен сецко за салата со кој ќе ја припремите Вашата омилена салата за само 60 секунди. Садот е мултифункционален и можете во него да го измиете зеленчукот или овошјето, да го исцедите, а потоа со додавање на капакот кој служи како даска за сечење брзо и лесно да ги исечкате сите состојки. За поситно сечкање потребно е само да го завртите садот и повторно да понинете со ножот низ предвидените отвори, и така се додека го добиете саканиот изглед на Вашата салата.

  Димензии: 20 х 12 х 20 cm
 • Availability:In Stock
 • Seller:OutletON
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  OutletON

  • Company introduction:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Contact Person Name:Емилија
  • Address:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075 22 77 44
  • Telephone #:075 22 77 44
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:20
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (6 ratings total)

  16%save
  Retail Price - VAT Included:600 MKD 499 MKD

  Homex - Сецко 5 во 1
  070/287-777

  shopping assistance