00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Црвена здела во форма на круг

23%save

Црвена здела во форма на круг

Цената е со вклучен ДДВ
660 MKD 508 MKD

 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Црвена керамичка здела за печење од француско производсто на брендот Pyrex. Димензии 24цм дијаметар, висина 6цм.
 • Availability:Contact
 • оцени од корисници
  company profile

  MOSS Home Centre

  • Company introduction: Moss Home Center е нов бренд во Македонија, но со менаџмент од триесет годишно искуство. Фирмата е основана со еден голем предизвик пред себе да ги задоволи сите потреби за опремување на еден дом. Но, не само опремување, туку да внесе нова инспирација за модерниот дом на 21 век. Затоа и нашето мото е новиот концепт на домот. Во нашата понуда од преку 5000 артикли кои ќе ги задоволат скоро сите потреби за опремување на просторот во домот, се наоѓаат следниве групи на производи: за кујна, бања, дневен престој, градина, декоративни производи од секаков вид за секаков вкус и друг сезонски асортиман. Се ова од брендовите како што се Schafer (Германија) , Metaltex (Италија), Plastmecanica (Италија), Pyrex (Франција), Metalac (Србија), Emo (Словенија), Luminarc (Франција), Bormioli (Шпанија), Severin (Германија), Bosh (Германија), Bauer(Германија), Gorenje(Словенија), Eminem(Турција), Sterk plast(Романија), International cookware(Франција), Devilla home textiles(Португалија) итн. Со својот квалитет, услуга и богатата понуда Moss Home Center станува се повеќе место кое не се заобиколува лесно за уредување на својот простор и купување подароци за најблиските.Разубавете го својот животен простор, израдувајте ги своите пријатели, купувајте во Moss Home Center. Изградена на темелите на семејството и заедницата, нашата мисија е: “Moss Home Center да биде синоним за чесност, квалитет, доверба и одлична услуга.” Преку доброто управување да продолжиме да растеме ние самите, нашите бизнис партнери, нашите вработени и нашата заедница. Поради големиот интерес на социјалните мрежи каде што не можеме да прикажеме многу производи, одлучивме да отвориме онлајн продавница, и да го донесеме целиот асортиман во секој дом во Македонија. Нашата бизнис филозофија е со нашиот широк асортиман, со високо ниво на услуги и најповолни цени и квалитет на производите да ја добиеме 100% довербата на нашите потрошувачи бидејќи купувањето кај нас може да им донесе само задоволство и добро расположение. И
  • Contact Person Name:MOSS
  • Address:Булевар Крсте Мисирков 9а
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:02/3109229
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  5.0 of 5.0 (1 ratings total)

  23%save
  Retail Price - VAT Included:550 MKD 424 MKD

  Округла керамичка здела за печење

  23%save
  Retail Price - VAT Included:499 MKD 384 MKD

  Керамичка здела

  23%save
  Retail Price - VAT Included:899 MKD 692 MKD

  Голема црвена здела

  23%save
  Retail Price - VAT Included:550 MKD 424 MKD

  Мала црвена здела

  23%save
  Retail Price - VAT Included:465 MKD 358 MKD

  Мала керамичка здела за печење

  23%save
  Retail Price - VAT Included:540 MKD 416 MKD

  Керамичка здела со две прегради
  070/287-777

  shopping assistance