00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Украсни памучни постелнини 140x200

25%save

Украсни памучни постелнини 140x200

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1599.0 MKD 1199 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 130 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Памучни постелнини
  Време е за нов изглед за вашиот кревет, јорган и перница!
  Сомниа Шоп, од се срце ви ги нуди новите сетови од постелнина – како единечниот сет, така и дуплиот сет.
  Единечниот сет на Сомниа Шоп може да го пронајдете во различни бои и дезени. Составен е од 1 јорганска навлака со димензија 140х200cm, една навлака за перница 50x70cm, и чаршав со ластик за јога со димензија 90x200cm.
  Дуплиот сет, исто така може да се пронајде во различни бои и дезени. Составен е од 1 јорганска навлака со димензија 200x200cm, две навлаки за перници 50x70cm и чаршав со ластик за јога со димензија 160x200cm.
  Материјалите од кои се изработени постелнините се од 100% памук, го пропушаат воздухот и не му даваат на вашето тело да се поти додека спиете. За нежноста и дишливоста на материјалот може да се уверите уште при првиот допир.
  Постелнината може да се пере на 40oC.

  1 Јорганска навлака 140х200cm
  1 Навлака за перница 50x70cm
  1 Чаршав со ластик за јога 90x200cm
 • Category:Bed Linens , Bedroom
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (3 ratings total)
  070/287-777

  shopping assistance