00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Soft Touch – заштитник за душек 90x200

Soft Touch – заштитник за душек 90x200

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

380 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 130 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Мека и удобна подлога за спиење со која покрај удобност и заштита на вашиот душек добивате и одлична терморегулација.
  Soft Touch заштитникот за душек е изработен од микрофибер и е исполнет со полиестерски влакна. На четирите агли на заштитникот се поставени ластици за полесно прицврстување.
  Soft Touch заштитникот за душек може да се пере во машина на 40°C.
  Сите материјали од кои е изработен Soft Touch заштитникот за душек се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.
 • Category:Bed Linens
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (3 ratings total)
  070/287-777

  shopping assistance