00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Petunia Сет 200x200

Petunia Сет 200x200

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

999 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


Одбери модел:

* Delivery price is 130 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Sections:
 • Product Description:Разубавете ја вашата спална соба со еднострано принтаниот сет Petunia (јорган/и и перница/и) кој истовремено ја носи удобноста во вашата спална.
  Принтаниот сет Ви овозможува менување на страните со што истовремено го менувате изгледот на вашата спална.

  Јорганот е наменет за пролетно/есенскиот дел од годината при што Ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чуствувате нежноста и топлината на обвивката од која е изработен микрофибер јорганот.

  Перницата e конструирана да нуди максимално ниво на поддршка на вратот и главата, како и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето.

  Модел: Pastel Clovers, Patchworck Orange, Pink Butterflies

  Димензии: 200×200 Јорган
  50х70 Перница

  Состав:
  Навлака 100% Полиестер
  Полнеж: 100% Полиестер
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (3 ratings total)

  Retail Price - VAT Included:699 MKD

  Petunia Сет 140x200

  Retail Price - VAT Included:699 MKD

  DUAL COLOR FAMILY ЈОРГАН 200x200

  Retail Price - VAT Included:499 MKD

  DUAL COLOR FAMILY ЈОРГАН 140x200

  Retail Price - VAT Included:699 MKD

  Бебе Сет – Јорган и Перница

  Retail Price - VAT Included:940 MKD

  Бебе Сет – Јорган и Перница
  070/287-777

  shopping assistance