00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

4 Сезони Јорган 200x200

23%save

4 Сезони Јорган 200x200

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1299.0 MKD 990 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 130 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Материјал : 100% Полиестер
  Полнеж: 100% Полиестер

  Јорганот за 4 сезони е составен од два јоргански панели со различна тежина кои се лесно прилагодливи според вашите потреби.
  Двата јоргани можат да се користат заедно или одделно. Поединечните панели се со различна дебелина, полесниот панел е со 200гм2 и е соодветен за летниот период а подебелиот е со 400гм2 и одговара за пролетниот и есенскиот период. Поврзете ги двата панели со пластичните дрикери и добивате топол јорган за зимскиот период.
 • Category:Bed Linens
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (3 ratings total)

  17%save
  Retail Price - VAT Included:850 MKD 699 MKD

  4 Сезони Јорган 140x200

  20%save
  Retail Price - VAT Included:1.499 MKD 1.190 MKD

  4 Сезони Јорган 240x220

  Retail Price - VAT Included:699 MKD

  КОМФО ЈОРГАН 140x200
  070/287-777

  shopping assistance