00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Homex - Кујнска алатка 8 во 1


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Најпотребните кујнски алатки на едно место со уникатен дизајн. Максимално искористете го просторот во Вашата кујна и имајте ги при рака најпотребните алатки во секое време.
 • Availability:In Stock
 • Seller:OutletON
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  OutletON

  • Company introduction:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Contact Person Name:Емилија
  • Address:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075 22 77 44
  • Telephone #:075 22 77 44
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:20
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (6 ratings total)

  22%save
  Retail Price - VAT Included:900 MKD 699 MKD

  Homex WH-B13L - Кујнска вага

  22%save
  Retail Price - VAT Included:900 MKD 699 MKD

  Homex SSKS00 - Кујнска вага од бамб ...

  25%save
  Retail Price - VAT Included:600 MKD 449 MKD

  Homex SF-400 - Кујнска вага

  16%save
  Retail Price - VAT Included:600 MKD 499 MKD

  Homex - Сецко 5 во 1
  070/287-777

  shopping assistance