00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Shoe store ( closet )

Shoe store ( closet )

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

12500 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 1.300 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:combination of three cabinets with a depth of 25cm with two rows in the door and a hanger, height 205cm, length 195cm, capacity 54 pairs of shoes, free delivery in mk by cargo with extra charge of 1300 denars, delivered assembled at home
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  ДМВ Дизајн

  • Company introduction:Со 20+ години искуство и традиција во работењето ние сме современа дестинација за совршен и практичен мебел за вашиот дом, модерен дизајн и квалитетна изработка. Нашиот производ е направен за да ја надополни уметноста за добро живеење, а дизајнот е совршено решение за мал простор. DMW design се придржува до највисоките стандарди за обработка, и монтажа – така сте сигурни дека мебелот од DMW design ќе ви трае цел живот. Настојувајќи да понудиме дизајни што се практични и уникатни, со вистински конкурентни цени на пазарот. Изработката и испораката трае кратко и е секогаш на време во договорениот рок. Ние сме посветени на создавање производи кои ги инспирираат и поддржуваат луѓето да направат позитивни промени во животниот стил.
  • Contact Person Name:dmdizajn99@gmail.com
  • Address:Китка
  • Post Code:52
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:070727633
  • Telephone #:070727633
  • Geo Location:Show
  Retail Price - VAT Included:7.800 MKD

  Shoe store ( closet )

  Retail Price - VAT Included:11.650 MKD

  Shoe store ( closet )

  Retail Price - VAT Included:7.000 MKD

  Shoe store ( closet ) slim - C34-1P

  Retail Price - VAT Included:7.350 MKD

  Shoe store ( closet )
  070/287-777

  shopping assistance