00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Ф’стак


 • product description
 • company profile
product description
 • Product Description:Ф’стакот како јаткасто овошје спаѓа на листата од најздравите намирници. Малиот зелен плод е моќна намирница која го забрзува метаболизмот и го успорува стареењето! За него потојат фантастични предности на оваа намирница кои ќе ве натераат веднаш да започнете да го користите како здрава храна и да го имате во своите дневни залихи…
  Во 100гр ф’стаци има:
  - енергија - 556 калории
  - протеини - 20,6 гр
  - масти 44,4 гр
  - јаглени хидрати - 28 гр
 • Availability:In Stock
 • Place of Origin:Iran, Islamic Republic of
 • Minimum Order Quantity:5кг
 • company profile

  Гала нутс 2015

  • Company introduction:Гала Нутс е фирма која е основана во септември 2015 година и нејзина основна дејност е продажба на големо на зачини, зрнести производи, житарици, сушени плодови и апетисани. Фирмата врши секојдневна дистрибуција на своите производи на територија на град Скопје, како и дистрибуција низ цела Македонија. Г-дин Игор Донев е основач и извршен директор на компанијата, успешен претприемач кој го става целиот свој ентузијазам и посветеност со цел да се воспостави и развие сигурен и долготраен бизнис. Нашата компанија се состои од 10 високо мотивирани и енергични млади луѓе. Г-ѓа Викторија Донев како главен менаџер со своите знаења и умеења придонесува за развивање и проширување на овој бизнис, негов раст и тимска работа во компанијата. Имаме претставништво во кое можете директно да го погледнете нашиот асортиман и да остварите контакт за цени на адреса бул. 12та Македонска бригада бр. 83б - Лисиче, Скопје . Гала Нутс 2015 има и своја подружница – Мис Гала 2 која се занимава со продажба на своите производи на мало, здрава храна како и овошје и зеленчук. (https://fb.me/prodavnicamissgala2) Гала Нутс работи напорно за да се здобие и да ја одржи довербата на сите свои потрошувачи и партнери.
  • Contact Person Name:Гала нутс
  • Address:Бул.12-та Македонска Бригада 83-Б
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:070844101  070844101

  shopping assistance