00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Cool-Grip - Мобилен држач за во автомобил

33%save

Cool-Grip - Мобилен држач за во автомобил

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1799.0 MKD 1199 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


Одбери боја на спортската камера:

* Delivery price is 99 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Cool-Grip мобилниот држач за автомобил се ротира 360 степени. Одговара на вашиот мобилен, iPod, mp3 или вашиот систем за навигација. Cool-Grip одговара за секој уред со екран од 3.5 до 5.3 инчи. Главата на држачот е приспобувачка и се ротира 360 степени, при што дозволува лесно ракување со вашиот уред.

  *Достапно само во БЕЛА боја
 • Availability:In Stock
 • Seller:OutletON
 • оцени од корисници
  company profile

  OutletON

  • Company introduction:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Contact Person Name:Емилија
  • Address:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075 22 77 44
  • Telephone #:075 22 77 44
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:20
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (6 ratings total)
  070/287-777

  shopping assistance