00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Refan Gold Collection for men

15%save

Refan Gold Collection for men

Цената е со вклучен ДДВ
1.364 MKD 1.159 MKD

 • product description
 • company profile
product description
 • Product Description:Комплетот вклучува:
  1. Тоалетна вода 100 мл
  Достапна во 2 мирисни ноти:
  - 211: цитрус, дрвенести и балсамични ноти, тутун и мошус
  - 219: грејпфрут, роза и цимет, дрвенести ноти, пачули и амбра

  2. Шампон - гел за туширање 150 мл
  Темелно ја чисти и хидратира кожата, оставајќи долготраен мирис.
  Нанесете врз мокро тело и масирајте до добивање на густа пена, потоа исплакнете темелно со вода.

  REFAN GOLD COLLECTION вклучува парфеми води и козметика за тело во иста насока на мирисот: за дамите туш- гел и лосион за тело, а за господата - шампон туш- гел. Така имате задоволство да се туширате со сакаnиот мирис, да се погрижите за кожата по туширање и како финален акорд да додадете парфем - за еден сеопфатен ритуал со вашиот омилен мирис.
  Производите од REFAN GOLD COLLECTION делуваат со неодоливите, трајни и интензивни мириси. Исто така амбалажата е изработена од луксузен златен картон што и дава исклучително стилски и софистициран лик и ја претвора во соодветен подарок.

  Шифра: 07610, 07607
 • Availability:In Stock
 • Place of Origin:Bulgaria
 • Minimum Order Quantity:1
 • company profile

  Refan - Remi Pan

  • Company introduction:Единствен овластен застапник за РЕФАН за подрачјето на Р.Македонија
  • Contact Person Name:Александра
  • Address:бул. Кузман Јосифовски Питу бр.26 лам.1 лок.8
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:071809545
  • Telephone #:+38922460186
  • Year registered:1997
  • Geo Location:Show
  20%save
  Retail Price - VAT Included:1.600 MKD 1.280 MKD

  Refan Gold Collection for women
  022460186

  shopping assistance