00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

La Rive - Eau de parfum

La Rive - Eau de parfum

Interested for the price?

 • product description
 • company profile
product description
 • Product Description:La Rive - Eau de parfum
 • Seller:Paleta
 • company profile

  Paleta

  • Company introduction:Палета е основана 1996 година со цел да се задоволат очекувањата за козметички и фризерски артикли и парфеми на нашите потрошувачи и да им го дадеме чувство на луксуз преку обезбедување на производи со висок квалитет по поволни цени. Бидете сигурни дека ние Ви доставуваме брендови кои ги следат меѓународните трендови. Палета во текот на своето работење станува ексклузивен увозник и дистрибутер на следниве светски брендови: La rive е еден од водечките производители на парфеми во Полска чија палета на производи опфаќа тоалетни и парфимирани води, дезодоранси, парфимирани дезодоранси, лосиони за после бричење, гифт- сетови и многу други. Stevan Stil Cosmetics е бренд од Белград, Србија кои нудат производи за нега на коса, бои за коса, преливи и маски за коса,бланш, восок - брилијантин, киселини, четки Marion kosmetiky –козметика од Полска. Колор шампони, природни бои за коса кои не содржат амонијак и хидроген. Брендот на De Ruy од Шпанија е застапен ексклузивната линија на Carlos Moya и Nike со тоалетни и парфимирани води, дезодоранси и ексклузивни гифт сетови.
  • Contact Person Name:Палета
  • Address:Њу Делхиска 2-1/1
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:023064275
  • Fax #:023064275
  • Geo Location:Show
  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  La Rive -Love Dance

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  La Rive for women
  023064275

  shopping assistance