00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Нега на тело - мадеро


 • product description
 • company profile
product description
 • Product Description:
  Мадеротерапија
  Спаѓа во антицелулитен третман, ја стимулира лимфата и е прв чекор за борба против целулутот. Овој третман се работи со дрвени окалгии, потекнува од Колумбија. Техниката на оваа масажа подразбира сериски движења кои се повторуваат користејќи разни дрвени елементи. Применувајќи ги овие елементи на масните наслаги и целулитот го стимулираат лимфниот систем и телото се ослободува од токсини, токсините го поттикнуваат метаболизмот да ги согорува мастите. Ги разбиваат џебовите од упорниот целулит, се намалуваат отоците и се овозможува израмнување на кората од портокал.

  100% природна 100% нема контраиндикации 100% неинвазивна

  Г5
  Високофрекфентна машина за масажа против целулит

  За слабеење и обликување
  Циркулација
  Смирување на нервниот систем
  Опуштање на мускулите

  Ја поттикнува циркулацијата
  Ја ослободува напнатоста

 • company profile

  Наташа Бјути Центар - Natasha Beauty Center

  • Company introduction:Ексклузивно место каде клиентите уживаат во врвни третмани за убавина Повеќе од 14 години се грижиме за убавината. Нудиме низа услуги според најновите трендови. Нашиот тим професионалци со сертифицирано знаење се грижи за врвна услуга на нашите клиенти.
  • Contact Person Name:Наташа
  • Address:Гоце Делчев 39
  • City:Gostivar , Macedonia
  • Cell Phone #:077 800809
  • Telephone #:078 227728  078227728

  shopping assistance