00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Tracmax Ice-Plus S210

Tracmax Ice-Plus S210

Цената е со вклучен ДДВ
3.100 MKD

 • product description
 • company profile
product description
 • Product Description:Tracmax Ice-Plus S210
  225/45R17
 • Seller:Turbomaks
 • company profile

  Turbomaks

  • Company introduction:Ние Ви нудиме најголем избор на гуми за Вашите автомобили од реномирани светаски производители, патувајте безбедно... ТУРБО МАКС Ви нуди најголем избор на бандажи од различни матерјали и дизајни со највисок квалитет... Само во TURBOMAKS® можете да најдете пневматици и фелни со врвен квалитет понајповолни цени, поправка, исправување и фарбање на фелни со најнови CNC машини, сензори и многу други услуги. Турбомакс нуди •Гуми и фелни со врвен квалитет и поволни цени •CNC обработка - поправка, исправање, фарбање фелни •Сензори •Лепење гуми
  • Contact Person Name:Турбомакс
  • Address:Скупи 24
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:070 206860
  • Telephone #:02 2030100
  • Fax #:02 2030100
  • Geo Location:Show
  Retail Price - VAT Included:3.865 MKD

  Tracmax Ice-Plus S210

  Retail Price - VAT Included:4.365 MKD

  Tracmax Ice-Plus S210

  Retail Price - VAT Included:8.825 MKD

  Tracmax Ice-Plus S330

  Retail Price - VAT Included:5.610 MKD

  Tracmax Ice-Plus S330

  25%save
  Retail Price - VAT Included:4.735 MKD 3.551 MKD

  LASSA 225/45R17 91W DRIVEWAYS

  25%save
  Retail Price - VAT Included:5.350 MKD 4.012 MKD

  LASSA 225/45R17 94V XL SNOWAYS 4
  022030100

  shopping assistance