00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Торба за пазарување Benzi BZ 4716

10%save

Торба за пазарување Benzi BZ 4716

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

990.0 MKD 891 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


Одбери дизајн:

* Delivery price is 140 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Sections:Black Friday
 • Product Description:Торба за пазарување од брендот Benzi со карактеристики:
  Матријал: полестер
  Димензии: 36 x 62 x 25 cm
  Достапна во 3 дизајни (при нарачка изберете дизајн)
 • Seller:Exima
 • оцени од корисници
  company profile

  Exima

  • Company introduction:Ексима има седумнаесетгодишна традиција во малопродажба и големопродажба. Од само неколку стотини артикли на самиот почеток, денес располага со повеќе од 15000. Продавниците се уредени по углед на големите светски системи од овој тип. Тоа се продавници-самопослуги за канцелариски и училишни материјали, патна опрема, како и пригодни и професионални подароци. Во продавниците на Ексима купувачот треба да посочи што е предмет на неговиот интерес, а службите на Ексима ќе ја издвојат и спакуваат робата и ќе ја достават до посочената дестинација во најбрз можен рок. Во овој погон се изработуваат: Презентациони табли Училишни табли Рекламни табли Канцелариска опрема Училишна опрема Стаклени витрини Преградни канцелариски ѕидови
  • Contact Person Name:Exima
  • Address:ГТЦ 2 кат 3/9
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:023296300
  • Fax #:02 3296300
  • Year registered:1989
  • Total employees:30
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  5.0 of 5.0 (1 ratings total)

  10%save
  Retail Price - VAT Included:790 MKD 711 MKD

  Men's wallet Benzi BZ 4718/19

  10%save
  Retail Price - VAT Included:1.450 MKD 1.305 MKD

  Travel bag Benzi BZ 4885

  10%save
  Retail Price - VAT Included:1.390 MKD 1.251 MKD

  Suit Carrier Benzi BZ 4741

  10%save
  Retail Price - VAT Included:1.100 MKD 990 MKD

  Куфер Benzi BZ 4848

  10%save
  Retail Price - VAT Included:1.260 MKD 1.134 MKD

  Куфер Benzi BZ 2383

  10%save
  Retail Price - VAT Included:3.500 MKD 3.150 MKD

  Suitcase Benzi BZ 4896
  070/287-777

  shopping assistance