00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Сет маска,цевка и пераи 8+

15%save

Сет маска,цевка и пераи 8+

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

2000.0 MKD 1700 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 200 MKD

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:- Наменето за деца над 8 години
  - Број на пераите е 38/39
  - Врвен квалитет
  - UV Заштита

  Bestway 25021
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Андреј Компани

  • Company introduction:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Contact Person Name:Баже
  • Address:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:070 222235
  • Telephone #:(032)388103
  • Year registered:1998
  • Total employees:35
  • Geo Location:Show
  30%save
  Retail Price - VAT Included:100 MKD 70 MKD

  Очила за под вода 3+

  20%save
  Retail Price - VAT Included:300 MKD 240 MKD

  Маска за под вода 7+

  50%save
  Retail Price - VAT Included:1.000 MKD 500 MKD

  Ајкула за во вода

  Retail Price - VAT Included:370 MKD

  Пераи 37-41

  20%save
  Retail Price - VAT Included:1.150 MKD 920 MKD

  Маска со цевка

  13%save
  Retail Price - VAT Included:600 MKD 522 MKD

  Гума за бебиња 6-18м
  070/287-777

  shopping assistance