00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Фотејла со ЛЕД светла

35%save

Фотејла со ЛЕД светла

Цената е со вклучен ДДВ
3.000 MKD 1.950 MKD

 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:- Димензии 102х97 см
  - Свети во 6 различни бои
  - Луксузна фотејла со мека подлога за седење
  - Врвен квалитет
  - Издржливост до 100кг
  -Модерен дизајн

  Bestway 75086
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Андреј Компани

  • Company introduction:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Contact Person Name:Баже
  • Address:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:070 222235
  • Telephone #:(032)388103
  • Year registered:1998
  • Total employees:35
  • Geo Location:Show
  30%save
  Retail Price - VAT Included:500 MKD 350 MKD

  Виножито душек
  070/287-777

  shopping assistance