00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Столица - клацкалка - модел PELLO

Столица - клацкалка - модел PELLO

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

4486 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 190 MKD

Производот го добивате за 5 до 7 работни дена.

Доколку се работи за „Ikea" или "Decathlon" производ, нарачката ја добивате за 14-21 ден од денот на уплатата.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:- Столица - клацкалка PELLO
  • Шифра 500.784.64
  • Ширина: 67цм
  • Длабочина: 85цм
  • Висина: 96цм
  • Ширина на седиштето: 55цм
  • Длабочина на седиштето: 50цм
  • Висина на седиштето: 37цм
  • Рамка за потпирачи за рака: Берово дрво, проѕирен акрилен лак.
  • Тубуларна рамка: челик, пигментиран епоксиден / полиестерски премаз.
  • Поддршка ткаенина: 100% полиетилен
  • Ткаенина: 100% памук
  • Перница: полиестерска вата, полиуретанска пена.
  • Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk, најкасно 2 до 3 недели од денот на уплатата.
 • Category:Home Decor
 • Availability:Online
 • оцени од корисници
  company profile

  Купи на попуст

  • Company introduction: - www.kupinapopust.mk - Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена. Тоа е Моќта на колективното купување. Да ја искористиме.
  • Contact Person Name:Јовица Беловски
  • Address:ул.Никола Вапцаров бр. 3/1, нас.Центар
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:071 315 460
  • Telephone #:02 3 215 988, 02 3 256 027
  • Fax #:02 3 215 988
  • Year registered:2011
  • Total employees:5
  • Geo Location:Show  070/287-777

  shopping assistance