00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Наочари за пливање


 • product description
 • company profile
product description
 • Product Description:Наочари за пливање
  Шифра: 9103
 • Availability:Contact
 • Seller:Solution D
 • company profile

  Solution D

  • Company introduction:Солушн Д е официјален увозник и дистрибутер за Македонија, Албанија и Косово за брендовите BURAGO; RSTOYS; INFANTINO; CRAYOLA; PROCOS; PERTINI; STARPAK. Во нашата компанија ќе најдете широк асортиман на играчки за деца, едукативни сетови, парти програма, училишен прибор, опрема за игротеки и градинки.
  • Contact Person Name:Билјана
  • Address:ДТЦ Мавровка лам.Ц/9
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:023233244
  • Fax #:023233244
  • Year registered:2005
  • Total employees:4
  • Geo Location:Show  023233244

  shopping assistance