00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Калорстат термостат за повеќе видови автомобили


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:15% попуст на Калорстат термостат. Термостатот е компатибилен за сите типови на европски возила (Mercedes, VW, OPEL, PEUGEOT, SKODA, SEAT, FIAT, ALFA ROMEO, CITROEN, AUDI...)
  Термостатот го контролира протокот на течноста за ладење низ ладилникот со цел да обезбеди оптимална работна температура на моторот. Тој обезбедува одржување на истата без оглед на надворешната температура. Термостатот ја намалува емисијата на СО2 и потрошувачката на гориво.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Аутохакк-АБ
 • Земја на потекло:Франција
 • профил на компанијата

  Аутохакк-АБ

  • Опис на компанијата:Друштво за трговија и услуги АУТОХАКК - АБ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје е генерален застапник за цела Македонија на турски филтри за автомобили ONFIL. Моторни масла EXEN. Единствени во Македонија за предница ORJIN. Резервни делови за OPEL, VOLKSWAGEN, AUDI, SKODA, SEAT. Останати делови: Спони, Јабучици, Ребрасти и линиски каиши, Затегачи, Шајбни, Ребрасти сетови, Сетови за квачило, Дихтунзи, Лагери, Семеринзи. И уште многу други резервни делови со светски познати брендови и со најповолни цени.
  • Име на контакт лице:Atila
  • Адреса:Цветан Димов б.б.
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022610704
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување