00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Аутохакк-АБ

  • Опис на компанијата:Друштво за трговија и услуги АУТОХАКК - АБ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје е генерален застапник за цела Македонија на турски филтри за автомобили ONFIL. Моторни масла EXEN. Единствени во Македонија за предница ORJIN. Резервни делови за OPEL, VOLKSWAGEN, AUDI, SKODA, SEAT. Останати делови: Спони, Јабучици, Ребрасти и линиски каиши, Затегачи, Шајбни, Ребрасти сетови, Сетови за квачило, Дихтунзи, Лагери, Семеринзи. И уште многу други резервни делови со светски познати брендови и со најповолни цени.
  • Име на контакт лице:Atila
  • Адреса:Цветан Димов б.б.
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022610704
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи12
Член од25 Фев, 2015
Последна промена14:10:54 , 08 Ное, 2016
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

MarketKonekt информации и помош при купување