00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Диск сопирачки Textar и Bremsi


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:15% попуст на диск плочки Textar и Bremsi. Диск сопирачките одговараат на сите европски возила (Mercedes, VW, OPEL, PEUGEOT, SKODA, SEAT, FIAT, ALFA ROMEO, CITROEN, AUDI...). Сопирачките се изработени со највисок квалитет со цел да овозможат оптимална безбедност и удобност при сопирање.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Аутохакк-АБ
 • профил на компанијата

  Аутохакк-АБ

  • Опис на компанијата:Друштво за трговија и услуги АУТОХАКК - АБ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје е генерален застапник за цела Македонија на турски филтри за автомобили ONFIL. Моторни масла EXEN. Единствени во Македонија за предница ORJIN. Резервни делови за OPEL, VOLKSWAGEN, AUDI, SKODA, SEAT. Останати делови: Спони, Јабучици, Ребрасти и линиски каиши, Затегачи, Шајбни, Ребрасти сетови, Сетови за квачило, Дихтунзи, Лагери, Семеринзи. И уште многу други резервни делови со светски познати брендови и со најповолни цени.
  • Име на контакт лице:Atila
  • Адреса:Цветан Димов б.б.
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022610704
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка