0 0

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сет рачен алат Iskra ERO HTWR-65

15%заштеда

Сет рачен алат Iskra ERO HTWR-65

Додадено во кошничка
Продолжи со купување Кон плаќање

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

3999.0 ден. 3390 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава за цела Македонија

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Искра комплет алат од 65 парчиња. Сетот се состои од: -1/4” Наставки (12 парчиња): 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm; -3/8"" Наставки (11 парчиња): 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 24 mm; -Универзален зглоб: (2 пар) 6,35 mm, 9,5 mm; -3/8"" Искра приклучок: (2 парчиња) 16 mm in 21 mm; -3/8"" Продолжеток на клуч: (2 парчиња) 75 mm in 150 mm; -1/4” Продолжеток на клуч: 75 mm; -Приклучок за клуч: (2 парчиња) 6,35 mm in 9,5 mm; -Вилечести клуч: (5 парчиња): 6-7, 8-9, 10-11, 12-13, 14-17 mm; -25mm наставки: (20 парчиња); -Рамен наставак (SL): 3, 4, 5, 6, 6; -Кружни наставак(PH): 0, 1, 2, 2, 3; -Inbus наставак(H): 3, 4, 5, 6; -Torx наставак(T): 10, 15, 20, 25, 30, 40; -Штрафцигер: (2 парч) (-) (+) 6x100 mm; -1/4” Редуциран наставак: 1 пар; -Плочеста клештиа 150 mm; -Папагалка клешта: 250 mm; -Диагонална клешта: 150 mm; -Клешти за кратење: 170 mm; -Магнетна рачка: 1 kos; Димензија на кутија (v mm): 315 (V) x 395 (Š) x 350 (G), Тежина: 18,0 kg
 • Категорија:Комплет алати
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Кристина
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи
  20%заштеда
  Цена со ДДВ:5.650 ден. 4.490 ден.

  Сет рачен алат Iskra ERO HTWR-85

  23%заштеда
  Цена со ДДВ:2.590 ден. 1.990 ден.

  Сет рачен алат Iskra ERO HTWR-60

  24%заштеда
  Цена со ДДВ:1.590 ден. 1.208 ден.

  Iskra Сет алати (штрафцигери и бито ...

  13%заштеда
  Цена со ДДВ:799 ден. 695 ден.

  Iskra Сет одвртувачи со додатоци ER ...
  02/3177-888

  за информации и помош при купување